Terug naar archief

Auteur: Fons Stortelder
Publicatie: 12-02-2019

Uitslag van de verreden Mijntenbokaal seizoen 2018/2019

Hallo mensen,

Onderstaand de uitslag van de verreden Mijntenbokaal seizoen 2018/2019 georganiseerd door SIVZ.Het was een fantastische avond met meer dan 100 deelnemers,waarvan 13 SSVN'ers.Gelet op een potentieel van ruim 150 leden houdt het aantal deelnemers van onze club niet over maar de lol en het plezier was er niet minder om.De uitslag van de mannen licentierijders was voor de jury nog de moeilijkste klus door het mee sprinten van rijders die een ronde achterstand hadden. Jammer dat de microfoon van het KNSB café het niet deed maar inmiddels hebben we onderstaande defenitieve uitslag ontvangen.

De resultaten laten ietwat te wensen over maar een complimentje voor Eline en Demi zijn op zijn plaats. Vooral zij hebben de eer van onze club hooggehouden.

Ik wil hierbij een oproep doen voor een grote deelname aan de ploegenachtervolging welke op zaterdagavond 9 maart aanstaande van 22:30 tot 23:30 uur. (Ik weet het, het is erg laat maar een ander tijdstip was niet beschikbaar)

Opgave voor de ploegenachtervolging:

 • Door middel van een mail naar TC@SSVN.nl voor 1 maart aanstaande
 • Vermeld de naam van het team waaronder jullie willen rijden
 • Vermeld de namen van alle rijders in je team, dus min 3 en max 5
 • Vermeld in welke categorie jullie team wil rijden (1 licentierijder = licentierijden!!)

Uiteraard rekenen wij op een grote deelname, dus schrijf je snel in. Probeer hierbij een team samen te stellen van gelijke sterkte met 3 tot 5 deelnemers of kies één snelle starter die  zich opoffert bij 4 of 5 teamleden. Het plezier staat bij ons voorop waarbij we oog hebben voor de sportieve strijd. Als je in een team deelneemt, overleg dan met je trainer of hij jouw team een paar keer kan laten starten en samenrijden zodat jullie niet helemaal blanco aan de start staan.

Wij zien jullie inschrijvingen met belangstelling tegemoet.

Namens de TC, Fons Stortelder

Einduitslag MIJNTENBOKAAL 9 februari 2019

 

Dames recreanten

 

1

Kim Schamp

Zeist

2

Leoniek Anema

Eemland

3

Marjolijn Theunissen

Woudenberg

 

Heren recreanten

 

1

Igor Glattli

Amersfoort

2

Martijn Roelofs

Amersfoort

3

Henk Boom

Woudenberg

 

Verenigingsklassement Recreanten

 

1

Amersfoort

34,3 ronden

2

Woudenberg

32,8

3

Zeist

32,7

4

Eemland

31,5

5

Nijkerk

31,3

 

Meisjes junioren

 

1

Liotte Smits

Eemland

2

Florien Bolks

Eemland

3

Demi Meinten

Nijkerk

 Jongens junioren

 

1

Daan Teunissen

Woudenberg

2

Jappe Kipping

Zeist

3

Loek Hendriksen

Zeist

 

Dames licentierijders

 

1

Sara van Vliet

Eemland

2

Eline van de Pol

Nijkerk

3

Jolien van de Berg

Woudenberg

 

Heren licentierijders

 

1

Dirk Hamers

Eemland

2

Bert van de Weerd

Eemland

3

Jurgen Mensinga

Zeist

SSV Nijkerk wordt gesteund door

 • PPA Computers
 • Henk van den Berg Wanden en Plafonds
 • Motshagen
 • Peter Bouw Tuinen
 • A&B Meester Schilderwerk
 • Van Dasselaar
 • GPC Systems
 • Sikkens Center Motshagen
 • Jur van de Beek
 • Mijnten
 • Alfrink Bouwbedrijf
 • Boltrics
 • Loonbedrijf Lozeman
 • Stouwdam