Terug naar archief

Auteur: Fons Stortelder
Publicatie: 12-08-2017

Zomerfeest uitgesteld

SSVN Zomerfeest 2017 wordt uitgesteld

Let op!!!!

Het zomerfeest van komende zaterdag 19 augustus gaat NIET door!!!

Maaaaar…. Bij deze willen we jullie wel graag allemaal van harte uitnodigen voor een nieuw fenomeen:

Het SSVN-Herst Feest!!

Dit zal gehouden gaan worden op zaterdag 21 Oktober, dit is de laatste zaterdag van de herfstvakantie, bij  het bedrijf van Jan van Dasselaar, Ohmstraat 1 inNijkerk.

Wat gaan we doen?

De jeugd wordt verwacht om 15.00 uur. We hebben wat leuke sportieve activiteiten bedacht en maken er met z’n allen een gezellige middag van. Broertjes en zusjes zijn ook van harte welkom. Rond een uur of zes gaan wij gezellig samen eten.

De volwassenen zijn van harte welkom om 19.30 uur. Ook voor de volwassenen hebben we enkele leuke activiteiten bedacht. Er is voor elk wat wils en ook als je komt kijken en aanmoedigen vinden wij dat supergezellig! Vanaf ongeveer 21.00 u gaan de BBQ’s weer aan. En er zijn een paar vuurkorven voor licht, warmte en gezelligheid.

Jij komt toch ook? Laat het ons graag even weten! Meld je uiterlijk 15 augustus aan via ac@ssvn.nl  of bij één van ons en vermeld daarbij met hoeveel personen je komt (jeugd/volwassenen). Voor SSVN leden is dit feestje gratis, voor niet leden staat er een fooienpot waar iets in gedaan kan worden.

Wij hopen op veel deelnemers op zaterdag 21 Oktober  bij Jan van Dasselaar aan de Ohmstraat!

 

Sportieve groetjes van de Activiteiten Commissie, 

Henk, Jan, Ivonne en Janine, en Renger

namens de Jeugdcommissie

SSV Nijkerk wordt gesteund door

  • PPA Computers
  • Restaurant het Sluishuys
  • Online Tuincoach
  • Renault Ramshorst
  • Holland Jersey
  • Van Ramshorst Eieren
  • Motshagen
  • Van Dasselaar
  • GPC Systems
  • Sikkens Center Motshagen
  • Boltrics
  • Loonbedrijf Lozeman
  • Stouwdam