SSVN: Kalender

Mei 2018
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
30
1
2
  Skeelertraining jeugd
3
4
  Skeelerkamp
5
  Skeelerkamp
6
7
  Droogtraining jeugd
8
9
  Skeelertraining jeugd
10
  Dauwtrappen
11
  Tweede skeelertraining jeugd
12
  Dave van Damcup
13
14
  Droogtraining jeugd
15
16
  Skeelertraining jeugd
17
18
  Tweede skeelertraining jeugd
19
  Dave van Damcup
20
21
  Droogtraining jeugd
22
23
  Skeelertraining jeugd
24
25
  Habovo cup, 2de wedstrijd
26
  Wandelen met de skeelerclub
27
28
  Droogtraining jeugd
29
30
  Skeelertraining jeugd
31
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10


Mei 2nd, 2018 (Woe)
18:15 - 20:30
  Skeelertraining jeugd

18.15 uur: skeelers en bescherming aan te trekken groep 1, 2 (en 3)

18.30 -19.30 uur: training groep 1, 2 ( en 3)

19.00 uur: warming up groep 4 en 5

19.30-20.30 uur: training groep 4 en 5

 

Mei 4th, 2018 (Vri) -- Mei 5th, 2018 (Zat)
  Skeelerkamp
Mei 7th, 2018 (Maa)
18:30 - 19:30
  Droogtraining jeugd

18.30-19.30 uur: spel- en conditietraining groep 1, 2 (en 3)

18.30-19.30 uur: droogtraining groep 4 en 5

Locatie: grasveld achter sporthal Strijland

Mei 9th, 2018 (Woe)
18:15 - 20:30
  Skeelertraining jeugd

18.15 uur: skeelers en bescherming aan te trekken groep 1, 2 (en 3)

18.30 -19.30 uur: training groep 1, 2 ( en 3)

19.00 uur: warming up groep 4 en 5

19.30-20.30 uur: training groep 4 en 5

 

Mei 10th, 2018 (Don)
  Dauwtrappen

Dauwtrappen op skeelers!

Zie nieuwsbrief.

Mei 11th, 2018 (Vri)
19:00 - 20:30
  Tweede skeelertraining jeugd

19.00-20.00 uur: tweede training (instroom groep 4)

19.00-20.30 uur: tweede skeelertraining wedstrijdgerichte jeugd, op uitnodiging.

 

Mei 12th, 2018 (Zat)
  Dave van Damcup
Veenendaal (marathon)
Mei 14th, 2018 (Maa)
18:30 - 19:30
  Droogtraining jeugd

18.30-19.30 uur: spel- en conditietraining groep 1, 2 (en 3)

18.30-19.30 uur: droogtraining groep 4 en 5

Locatie: grasveld achter sporthal Strijland

Mei 16th, 2018 (Woe)
18:15 - 20:30
  Skeelertraining jeugd

18.15 uur: skeelers en bescherming aan te trekken groep 1, 2 (en 3)

18.30 -19.30 uur: training groep 1, 2 ( en 3)

19.00 uur: warming up groep 4 en 5

19.30-20.30 uur: training groep 4 en 5

 

Mei 18th, 2018 (Vri)
19:00 - 20:30
  Tweede skeelertraining jeugd

19.00-20.00 uur: tweede training (instroom groep 4)

19.00-20.30 uur: tweede skeelertraining wedstrijdgerichte jeugd, op uitnodiging.

 

Mei 19th, 2018 (Zat)
  Dave van Damcup
Amersfoort (baan)
Mei 21st, 2018 (Maa)
18:30 - 19:30
  Droogtraining jeugd

18.30-19.30 uur: spel- en conditietraining groep 1, 2 (en 3)

18.30-19.30 uur: droogtraining groep 4 en 5

Locatie: grasveld achter sporthal Strijland

Mei 23rd, 2018 (Woe)
18:15 - 20:30
  Skeelertraining jeugd

18.15 uur: skeelers en bescherming aan te trekken groep 1, 2 (en 3)

18.30 -19.30 uur: training groep 1, 2 ( en 3)

19.00 uur: warming up groep 4 en 5

19.30-20.30 uur: training groep 4 en 5

 

Mei 25th, 2018 (Vri)
  Habovo cup, 2de wedstrijd
Mei 26th, 2018 (Zat)
  Wandelen met de skeelerclub
Veluwe wandeltocht, zie nieuwsbrief
Mei 28th, 2018 (Maa)
18:30 - 19:30
  Droogtraining jeugd

18.30-19.30 uur: spel- en conditietraining groep 1, 2 (en 3)

18.30-19.30 uur: droogtraining groep 4 en 5

Locatie: grasveld achter sporthal Strijland

Mei 30th, 2018 (Woe)
18:15 - 20:30
  Skeelertraining jeugd

18.15 uur: skeelers en bescherming aan te trekken groep 1, 2 (en 3)

18.30 -19.30 uur: training groep 1, 2 ( en 3)

19.00 uur: warming up groep 4 en 5

19.30-20.30 uur: training groep 4 en 5